Imonė
Privatus asmuo
EURbe PVM
Visi
Pirkinių krepšelis
Visi

KOKYBĖ IR APLINKA

Atsakingas išteklių naudojimas

„Distrelec Group“ nuosekliai laikosi įstatyminių ir normatyvinių gairių. Mes taip pat laikome save pionieriais ir tiesiogiai taikome naujausias žinias: Daugelio taisyklių ir reglamentų turinį į savo verslo procedūras dažnai integruodavome anksčiausiai. Mes suprantame, kad mūsų gyvenamoji aplinka turi būti saugoma tvariai, todėl, remdamiesi šia filosofija, dalyvaujame daugelyje aplinkosaugos projektų.

APLINKOS APSAUGA APTARNAUJANT KLIENTUS

Daugybė „Distrelec Group“ sukurtų aplinkosaugos valdymo priemonių itin palengvina mūsų klientų kasdienius verslo procesus: Užtikriname, kad prekių ar pakuočių medžiagos, galinčios pakenkti aplinkai ar sveikatai, išvis nenaudojamos arba nesiekia didžiausių įstatymų nustatytų ribų. Mes atidžiai laikomės pakavimo, grąžinimo ir kitų taisyklių. Jums, kaip klientui, tai reiškia, kad nebereikės ilgų ir brangių patvirtinimo procedūrų.

NUOLAT ATNAUJINAMA INFORMACIJA APIE APLINKOS VADYBĄ

Kilus klausimams dėl medžiagų, naudojamų saugoti, siųsti ar pačių prietaisų gamybai, siūlome keletą skirtingų galimybių: Internetiniame kataloge rasite spalvotus simbolius, kurie nurodo bet kokių kenksmingų medžiagų naudojimą (arba nenaudojimą). Internetiniame informacijos centre visada pateikiama naujausia informacija, kurią galima lengvai atsisiųsti. Mūsų darbuotojai, kaip asmeniniai kontaktiniai partneriai, mielai suteiks informacijos vietoje ir telefonu. Žurnalistai visus atsakymus į dominančius klausimus gali sužinoti mūsų spaudos skyriuje.

ISO 9001:2015 TIESIOG GERESNĖ KOKYBĖ

Pagal ISO 9001:2015 sertifikuotą kokybės valdymo sistemą savo klientams ir partneriams suteikiame galimybę skaidriai ir objektyviai vertinti mūsų paslaugas.

Atsisiųsti sertifikatą (DE, CH, AU, IT, NL)

Atsisiųsti sertifikatą (SE, DK, EE, NO, FI, LV, PO, LT)

ISO 14001:2015 ENVIRONMENTAL MANAGEMENT SYSTEM

Atsisiųsti sertifikatą (SE, DK, PO, LT, NO, EE, FI, LV)

NAUDINGOSIOS IŠKASENOS IŠ KONFLIKTO REGIONŲ TIEKIMO GRANDINĖJE

Remiame Dodd-Frank aktą, kuriuo siekiama sustabdyti neteisėtą išteklių naudojimą konflikto regionuose. Mūsų tiekėjai privalo užtikrinti žaliavų teisinę kilmę.

Įsipareigojimo deklaraciją galite atsisiųsti 

CMRT (pasiekiama tik anglų kalba)

KITI PATVIRTINIMAI