Karščiausia naujiena! Naujas Distrelec katalogas – 3 kg sukoncetruotų produktų įskaitant ir 20.000 naujų prekių

Mes didžiuojamės galėdami Jums pranešti apie naują 2016/2017 m. popierinio katalogo leidimą.

Tai nėra tik dar vienas eilinis katalogas. Tai modernaus dizaino Platininis katalogas siūlantis 85.000 originalių žymiausių pasaulio gamintojų produktų įskaitant 20.000 visiškai naujų prekių.

Išsamiausias prekių katalogas techninės priežiūros, remonto,eksploatacijos bei automatikos specialistams ir elektronikos inžinieriams bei konstruktoriams. Kiekviename iš daugiau nei 100.000 katalogų rasite sukoncentruotus daugiau nei 3 kg produktų.

Duomenys apie naująjį katalogą:

  • 2068 puslapių
  • Formatas A4: 213mmx300mm
  • Svoris: apytiksliai 3kg

Mūsų popierinis katalogas - tik mūsų verslo klientams (B2B). Prisijunkite kaip verslo klientas ir užsisakykite katalogą spustelėje vos keletą klavišų!Svarbiausi naujojo katalogo akcentai

 

Naujų produktų pristatymas
Šiame naujajame 2016/2017 m. mūsų popieriniame kataloge rasite 85.000 originalių žymiausių pasaulio gamintojų produktų įskaitant ir 20.000 visiškai naujų prekių.

 

 

Įrengimų priežiūra, remontas ir eksploatacija
Mes pristatome skyrių, skirtą techninei įrengimų priežiūrai, remontui ir eksploatacijai. Tai viena iš mūsų svarbiausių sričių. Turime tikslą ieškoti, tobulinti ir dalintis su Jumis mintimis apie tai, kaip kartu mes galime sukurti efektyvesnį ir pažangesnį pirkimų procesą, leidžiantį sumažinti Jūsų išlaidas pirkimams.

 

 

Kategorijos info
Mūsų naujajame kataloge taip pat rasite keletą redakcinio pobūdžio naujienų, pavyzdžiui, kiekvienos produktų kategorijos ekspertų įžvalgas ir komentarus. Kiekvienas iš jų pasidalins savo mintimis ne tik apie šiandieninį verslą, bet ir apie ateities tendencijas bei inovacijas.

 

 


Katalogo video 

Žiūrėkite katalogo pristatymo video.


Weller