Paskutinė galimybė įsigyti 2016/2017 m. „Distrelec“ katalogą – 3 kg išsamios informacijos -20 000 naujų prekių.

Tai nėra eilinis katalogas. Tai yra Platininė Knyga. Išsamus informacinis žinynas, kuriame rasite 85 000 originalių produktų iš lyderiaujančių gamintojų – 20 000 prekių yra visiškai naujos.

Šis katalogas yra itin naudingas priežiūros, remonto ir eksploatavimo, automatikos bei elektronikos dizaino specialistams. 3 kg sveriančiame kataloge pateikiama išsami informacija apie produktus.

Techniniai naujojo katalogo duomenys:

  • Iš viso 2 068 puslapiai
  • A4 formatas: 213 mm x 300 mm
  • Svoris: apie 3 kg

Popierinė katalogo versija yra skirta tik mūsų verslo klientams (B2B). Užsisakykite katalogą internetu vos keliais paspaudimais naudodamiesi savo verslo kliento paskyra.

PS. Užsisakę tik katalogą, gausite kuponą katalogo siuntimo išlaidų sumai, kurį galėsite panaudoti apsipirkdami kitą kartą. Kuponas nesuteikiamas, jei kartu su katalogu užsisakote kitų prekių.Svarbiausi naujojo katalogo akcentai

 

Naujų produktų pristatymas
Šiame naujajame 2016/2017 m. mūsų popieriniame kataloge rasite 85.000 originalių žymiausių pasaulio gamintojų produktų įskaitant ir 20.000 visiškai naujų prekių.

 

 

Įrengimų priežiūra, remontas ir eksploatacija
Mes pristatome skyrių, skirtą techninei įrengimų priežiūrai, remontui ir eksploatacijai. Tai viena iš mūsų svarbiausių sričių. Turime tikslą ieškoti, tobulinti ir dalintis su Jumis mintimis apie tai, kaip kartu mes galime sukurti efektyvesnį ir pažangesnį pirkimų procesą, leidžiantį sumažinti Jūsų išlaidas pirkimams.

 

 

Kategorijos info
Mūsų naujajame kataloge taip pat rasite keletą redakcinio pobūdžio naujienų, pavyzdžiui, kiekvienos produktų kategorijos ekspertų įžvalgas ir komentarus. Kiekvienas iš jų pasidalins savo mintimis ne tik apie šiandieninį verslą, bet ir apie ateities tendencijas bei inovacijas.

 

 


Katalogo video 

Žiūrėkite katalogo pristatymo video.


Weller