Kokybė ir aplinka

Atsakingas išteklių naudojimas

Distrelec grupė nuosekliai vadovaujasi įstatymų ir teisės aktų nustatytais kriterijais. Esame novatoriai, tiesiogiai taikantys naujoves: dažnai daugelį nuostatų ir taisyklių  integruojame į mūsų verslo procesus iš anksto. Mes žinome, kad mūsų gyvenamoji erdvė turi būti nuolatos saugoma, todėl, remdamiesi šia filosofija, aktyviai dalyvaujame daugelyje aplinkos projektų. 

Aplinkos saugojimas aptarnaujant mūsų klientus

Gausybė Distrelec grupės sukurtų aplinkos vadybos priemonių gerokai palengvina mūsų klientų kasdienį verslą: mes stengiamės, kad aplinkai ir sveikatai pavojingos medžiagos visiškai nebūtų naudojamos prekėse ir pakuotėse arba kad nebūtų viršytos įstatymų nustatytos ribinės vertės. Mes laikomės pakuotės ir grąžinimo nustatytos tvarkos ir dar daugiau. Jums, kaip klientui, tai reiškia jog nereikia jokių papildomų leidimų, kurie reikalauja daug laiko ir išlaidų sąnaudų.

Nuolat atnaujinama informacija aplinkos vadybos tema

Elfa Distrelec įmonė yra sertifikuota pagal kokybės valdymo standartą ISO 9001: 2015. Mūsų tikslas yra bendradarbiauti su gamintojais, kurie atitinka šį standartą. Taip pat, mes nustatome kokybinius reikalavimus visiems mūsų gamintojams.

ISO 9001:2015

Parsisiųsti

Mineralai iš konfliktinių zonų tiekimo grandinėje

Mes palaikome Doddo-Franko aktą, pagal kurį siekiama pažaboti nelegalų išteklių išnaudojimą krizės ištiktose vietovėse. Mūsų tiekėjai privalo užtikrinti, kad jų žaliavos būtų gaunamos iš legalių šaltinių.

Įsipareigojimo deklaracija (atsisiųsti, tik anglų kalba)