Kokybė ir aplinka

Atsakingas išteklių naudojimas

Distrelec grupė nuosekliai vadovaujasi įstatymų ir teisės aktų nustatytais kriterijais. Esame novatoriai, tiesiogiai taikantys naujoves: dažnai daugelį nuostatų ir taisyklių  integruojame į mūsų verslo procesus iš anksto. Mes žinome, kad mūsų gyvenamoji erdvė turi būti nuolatos saugoma, todėl, remdamiesi šia filosofija, aktyviai dalyvaujame daugelyje aplinkos projektų. 

Aplinkos saugojimas aptarnaujant mūsų klientus

Gausybė Distrelec grupės sukurtų aplinkos vadybos priemonių gerokai palengvina mūsų klientų kasdienį verslą: mes stengiamės, kad aplinkai ir sveikatai pavojingos medžiagos visiškai nebūtų naudojamos prekėse ir pakuotėse arba kad nebūtų viršytos įstatymų nustatytos ribinės vertės. Mes laikomės pakuotės ir grąžinimo nustatytos tvarkos ir dar daugiau. Jums, kaip klientui, tai reiškia jog nereikia jokių papildomų leidimų, kurie reikalauja daug laiko ir išlaidų sąnaudų.

Nuolat atnaujinama informacija aplinkos vadybos tema

Apie naudojamas medžiagas (nesvarbu, ar jos būtų naudojamos apsaugai siuntimo metu ar pačių prietaisų konstrukcijoje), suteikiame Jums gerokai daugiau galimybių gauti informacijos: internetiniame kataloge spalvotai pažymėtais simboliais nurodoma apie galimą pavojingų medžiagų panaudojimą (arba nepanaudojimą). Internetiniame info-centre rasite aktualios informacijos, kurią galima nesudėtingai atsisiųsti. Mūsų partneriai ir darbuotojai, mielai suteiks Jums informaciją internetu ar telefonu. Žurnalistai visais dominančiais klausimais gali kreiptis ir į mūsų spaudos tarnybą.

ISO 9001:2008

Parsisiųsti

ISO 14001:2004

Parsisiųsti

Mineralai iš konfliktinių zonų tiekimo grandinėje

Mes palaikome Doddo-Franko aktą, pagal kurį siekiama pažaboti nelegalų išteklių išnaudojimą krizės ištiktose vietovėse. Mūsų tiekėjai privalo užtikrinti, kad jų žaliavos būtų gaunamos iš legalių šaltinių.

Įsipareigojimo deklaracija (atsisiųsti, tik anglų kalba)