Įmonė

 „We are satisfied only when we know you are!“

Įkurta Šveicarijoje daugiau kaip prieš 40 metų, įmonė Distrelec yra koncerno Dätwyler narė. Nuolat auganti per pastaruosius metus, Distrelec grupė tapo pirmaujančiu internetiniu ir kataloginiu distributoriumu, tiekančiu elektroniką, automatiką, matavimo technologijas, taip pat IT ir įvairius priedus. Mums atstovauja filialai daugiau kaip 13 šalių, savo prekes klientams visoje Europoje tiekiame greitai ir patikimai.

Duomenys ir faktai

8 metai Lietuvoje...daugiau

Istorija

Distrelec įkurta Šveicarijoje 1973...daugiau

Dätwyler grupė

Dätwyler grupė yra į tikslą orientuotas tiekėjas....daugiau

Padaliniai

Technical Components yra vienas didžiausių distributorių....daugiau

Daugiau kaip 150 000 produktų. Užsisakykite šiandien, gaukite rytoj!

Kaip klientas pasinaudokite didžiuliu 150 000 produktų asortimentu, kurio 100 proc. yra sandėlyje. Distrelec kaip aukštos kokybės paslaugas teikiantis distributorius elektronikos srityje (automatikos, komponentų, kompiuterių ir laisvalaikio, maitinimo blokų ir apšvietimo, įrankių ir matavimo prietaisų), tiekiame mažus kiekius be papildomų apribojimų bei vykdome didelius ir reguliarius užsakymus. Būdama Dätwyler koncerno nare, Distrelec tiesiogiai bendrauja su gamintojais ir gali pirkti geriausiomis kainomis. Paprastai, gavus užsakymą, mūsų produktai pristatomi per 24 valandas. Mūsų patikrinta bei gerai organizuota logistika užtikrina tokios paslaugos galimybę.

Ypatingas dėmesys kokybei

Tačiau kiekis nėra vienintelis dalykas, kuris svarbus Distrelec. Ypatingas mūsų dėmesys kokybei nulemia produktų pasirinkimą, mūsų pasirengimą tiekti ir mūsų elgesį su klientais, tiekėjais ir visuomene. Dėl to šūkis „We are satisfied only when we know you are!“ gali būti taikomas visai komandai. Sandėlio darbininkas ar vadybininkas, apskaitininkas ar klientų patarėjas – kiekvienas darbuotojas turi gilias specialias šios konkrečios srities žinias. Mes norime, kad mūsų klientai liktų konkurencingi. Vieno mažo komponento prieinamumas šiuo atžvilgiu gali būti lemtingas. Taigi, jei  ypatingai skubiai prireiktų svarbių detalių, Distrelec padės greitai ir patikimai.

Su mumis, kaip aukšto aptarnavimo lygio distributoriumi vykdančiu internetinę prekybą, jūs turite  visišką prieigą visais galimais kanalais – be laiko ir vietos apribojimų. Palyginti su mažesniais tiekėjais, mes turime labai didelių pranašumų: gerai žinomą prekinį ženklą, visaapimantį portfelį ir esame arti kliento.

Mūsų tikslas – ateityje mes norime tapti elektronikos komponentų tiekimo klientui reikalingais kiekiais rinkos lyderiais. Mūsų misija – „We are satisfied only when we know you are!“, mes suprantame mūsų klientus ir pateisiname jų lūkesčius.