Jau galite rinktis iš RND prekių!

Pristatydami savo naująjį prekės ženklą RND, siūlome platų produkų, skirtų elektronikos, elektros bei įrengimų ptriežiūros specialistams,asortimentą. Garantuojame puikią kokybę už patrauklią kainą – visada būsite tikri, kad įsigijote patikimus, išskirtinės vertės produktus. RND asortimentą sudaro kruopščiai atrinkti kasdieniai produktai. Aukštą gaminių kokybę užtikriname atlikdami kruopščias kokybės patikras ir visiems produktams taikydami griežtus pramonės standartus.


RND:

Galėsite taupyti kaip niekada anksčiau

RND užtikrina aukščiausią produktų kokybę ir leidžia sumažinti išlaidas. Sumažėjus sąnaudoms, dabar už tą pačią sumą galite įsigyti žymiai daugiau ir išplėsti savo darbų bei paslaugų galimybes. Laikui bėgant, pirkdami RND produktus sutaupysite žymiai daugiau, o prekių tiekimo ir įsigijimo procedūra taps daug sklandesnė ir kasdienės išlaidos sumažės.

Galėsite gaminti kaip niekada anksčiau

Naudodami nebrangius, bet kokybiškus kasdienius produktus, galite išplėsti savo darbų apimtį. RND asortimentą, kurį sudaro 5000 produktų, kiekvieną mėnesį papildome naujomis prekėmis. RND siūlo visus dažniausiai naudojamus komponentus ir suteikia galimybę išleisti mažiau. RND prekės bus naudingos ne tik gaminant, bet ir atliekant tyrimus, tobulinant gaminius ir kuriant prototipus.

Galėsite remontuoti kaip niekada anksčiau

Įvairiausi kabeliai, komponentai, jungtys ir matavimo prietaisai – tai tik dalis visų RND asortimento prekių. Mūsų sėkmę lemia prieinamumas. RND produktų visuomet yra mūsų sandėliuose. Jie gali būti pristatyti per 24 valandas. Todėl Jūs be vargo įsigysite reikiamas prekes ir atsargines dalis ir prevencinės priežiūros bei remonto darbai bus dar efektyvesni.

RND asortimentas apima įvairias produktų kategorijas, pvz., jungtis, laidus ir kabelius, rezistorius, kondensatorius, jungiklius ir t. t. Nepamirškite apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje ir susipažinti su naujienomis bei karštais pasiūlymais, nes kas mėnesį pristatomų produktų bus vis daugiau.

Dėl klausimų apie mūsų naująjį prekės ženklą RND susisiekite su mumis adresu rnd@distrelec.com.


RND Power

RND elektros prekių asortimente yra šie produktai:

DC / AC inverteriai, maitinimo šaltiniai, baterijos

Pirkti dabar
RND Connect

RND jungiamųjų produktų grupei priklauso šios prekės:

Adapteriai, jungtys, HDMI, USB


Pirkti dabar
RND Connect

RND kabelių grupei priklauso šios prekės:

Kabeliai, laidai


Pirkti dabar
RND Connect

RND komponentinių produktų grupei priklauso šios prekės:

Korpusai, dėžutės, ventiliatoriai, rezistoriai, kondensatoriai, saugikliai, jungikliai

Pirkti dabar
RND Connect

RND laboratorinių produktų grupei priklauso šios prekės:

Maitinimo šaltiniai, litavimo priemonės, įrankiai, testavimo ir matavimo prietaisai

Pirkti dabar