Imonė
Privatus asmuo
EURbe PVM
Visicaret down icon
cart icon
Pirkinių krepšelis
Visicaret down icon

Įmonė

Distrelec yra pirmaujanti internetinė produktų ir paslaugų teikėja techninės priežiūros specialistams.

Daugiau nei prieš 40 metų Šveicarijoje įkurta Distrelec daugiausia dėmesio skiria elektronikai, automatikai ir matavimo technologijoms. Mums atstovauja dukterinės įmonės daugiau nei 15 šalių ir greitai bei patikimai aprūpiname savo klientus visoje Europoje.

Susipažinkite su Distrelec

Kaip aukštos kokybės platintojas, turintis daugiau nei 40 metų patirtį, skyrėme laiko tam, kad nustatytume, ko reikia mūsų klientams, ir galėtume pasiūlyti daugybę geriausių gamintojų produktų iš mūsų sandėlio. Kiekvienais metais pridedant daugiau nei 30 000 produktų, mes galime pateikti įvairius produktus. Siekdami pasiūlyti geriausią vertę, mes netgi turime savo prekės ženklą - RND, siekdami užtikrinti, kad klientai galėtų pasinaudoti aukšta kokybe už žemą kainą, kai kalbama apie svarbiausius jų projektus. Be to, mūsų ilgametė patirtis paskatino nusistovėjusią logistiką, kuri leidžia mums pristatyti jums per rekordiškai trumpą laiką.

Pristatymas tai, ko jums reikia, kai jums to reikia

Kuriant savo platų produktų asortimentą, mūsų pirkimų ir produktų vadybininkų komanda pasirenka tik tuos gamintojus, kurie gali pasiūlyti geriausią kokybę mūsų klientams. Pasikliaukite didele patirtimi ir naudokitės pasirinktu komponentų ir produktų pasirinkimu, kurie gali padėti jūsų svarbiausiems projektams. Mes laikomės klientų prioritetų ir siūlome greitą pristatymą. Taip pat jums gali padėti mūsų pardavimo ir techninės pagalbos komandos.