Pristatymas klientams Lietuvoje

Pateikus užsakymą, prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Paketai siunčiami kurjeriu. Jūsų pageidavimu prekės gali būti pristatytos kitu būdu (pvz. paštu) iš anksto sutarus arba, jei kurjeris negali pasiekti paskirties vietos. 

Normalus pristatymo būdas EUR EUR EUR
Užsakymo vertė 0 - 25 25 - 50 50 +
Pristatymo mokestis 9,95 4,95 0

 

Ekonomiškas pristatymo būdas (3-5 dienos) EUR EUR EUR
Užsakymo vertė 0 - 25 25 - 50 50 +
Pristatymo mokestis 7,5 2,5 0


Didelės apimties, greitai dūžtantys ar sveriantys daugiau nei 35 kg siuntiniai bus pristatyti tinkamiausiu būdu iš anksto sutartus dėl pristatymo sąlygų. Tokiu atveju gali būti taikomi papildomi siuntimo mokesčiai.

Dėl prekių, savo sudėtyje turinčių pavojingų medžiagų, pristatymo prašome susisiekti su artimiausiu Elfa Distrelec skyriumi ar prekybos partneriu.

Prekių, savo sudėtyje turinčių pavojingų medžiagų, galime pristatyti tik tam tikrą kiekį ir tik žemės transportu. Šiuo atveju gali būti taikomi papildomi siuntimo mokesčiai. Daugiau informacijos galite rasti skyriuje Techniniai duomenys. 

Pristatymo sąlygos

PVM sąskaita-faktūra

Prie visų siuntų pridedama PVM sąskaita-faktūra. 

Techninės priežiūros ir remonto užsakymai

Prireikus taisyti iš Elfa Distrelec įsigytus gaminius ar atlikti techninę priežiūrą, prieš grąžindami gaminį kreipkitės į Elfa Distrelec atstovybę Lietuvoje. 

Grąžinimas ir atšaukimas

Gaminiai gali būti grąžinami ir užsakymai atšaukiami ypatingais atvejais, kurie apibrėžiami raštiškoje sutartyje. Pardavėjas pasilieka teisę, tačiau neįsipareigoja iš grąžinamos sumos nurašyti bet kokias patirtas papildomas išlaidas ar negautą prekybinį pelną. 

Kainos

Visos kainos popieriniame kataloge nurodytos eurais be PVM. Svetainėje www.elfadistrelec.lt kainos nurodytos EUR be PVM. 

Mokėjimo sąlygos

Išankstinis apmokėjimas arba pagal sutartyje numatytą laikotarpį pervedant pinigus į pardavėjo sąskaitą. Prašome nurodyti užsakymo numerį. 

Bankas: Swedbank AB
Banko adresas: Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius
Banko telefonas: 1884
Banko svetainė: www.swedbank.lt
Banko kodas: 73000

“ELFA Distrelec”, UAB sąskaitos numeris: LT32 7300 0100 9384 6980
SWIFT kodas: HABALT22

Visos kitos pristatymo sąlygos pateikiamos svetainėje www.distrelec.lt